Lea Grančič

deepWORK®

 je atletický, jednoduchý, vysoko intenzívny, náročný, jedinečný a úplne iný cvičebný program, aký ste doposiaľ zažili!

Úžasná atmosféra, neopísateľná pozitívna energia a hlavne poriadny tréning …takto by sa dal jednou vetou opísať deepWORK®.

DeepWORK® má jeden úžasný atribút, ktorý má máloktoré skupinové cvičenie: ľudia cvičia na maximum a niekedy si siahnu až na dno svojich síl. Ale krásne na tom je to, že to robia s radosťou. Dokonca sa pri tom usmievajú a „hecujú sa“. Máloktorá hodina má takúto obrovskú pozitívnu energiu a náboj. Treba to zažiť.

DeepWORK® je skupinové cvičenie, pod dohľadom inštruktora, pri ktorom využívame len váhu svojho tela. Nájdeme v ňom kondičné, silové a rovnovážne cvičenia. Hodnoty pulzovej frekvencie sú počas cvičenia na strednej až vyššej úrovni, takže je potrebné pripraviť sa na poriadnu „makačku“ a spotené tričká 🙂

Kto má záujem zvýšiť svoje kondičné schopnosti, ale i silu a flexibilitu, vrelo odporúčam.

DeepWORK® vychádza z východnej filozofie YIN & YANG. Jeho podstatou je rovnováha – rovnováha, ktorá by mala byť všade okolo nás, vo všetkom, čo robíme: napätie – uvoľnenie, nádych – výdych, sila – relaxácia, … ale aj rovnováha medzi TELOM – MYSĽOU – DUŠOU.

Či ste mladý, či skôr narodený, trénovaný, alebo začiatočník, nebojte sa cvičenie vyskúšať. Dovolím si vopred povedať: deepWORK vás dostane 🙂