Simona Kozinkova

STRONG by Zumba® nie je dance-fitness hodina ! Zahoďte predsudky a pripravte sa na adrenalínový zážitok z tréningu kde sa budete cítiť ako hrdinky z akčného filmu !

STRONG je vysoko intenzívny tempo tréning s váhou vlastného tela a s prvkami bojových umení ( box, karate ), kde hudba je Váš motivátor a posúva Vás na hranice Vašich fyzických limitov. Každý silový pohyb má svoj beat. Vy trénujete v tempe, rovnomerne rozkladáte svoju energiu a práve vďaka tomu makáte oveľa efektívnejšie.  Môžete očakávať celkovú transformáciu tela, vysoké spaľovanie kalórii ešte 48 hodín po cvičení. Intenzita a obtiažnosť tréningu sa navyšuje po Quadrantoch, každých 10 minút. Za celú hodinu sú len štyri 50-sekundové pauzy určené na hydratáciu. Na STRONG tréningu si vypracujete nielen kondíciu, silu ale aj koordináciu a reflexy !

Zaujímavým faktom je, že takmer všetka hudba na STRONG tréningu je originál ! Stvorená a namixovaná DJmi a producentmi tak aby Vás motivovala k maximálnym výkonom.

V skratke:
STRONG tréning = HIIT + CORE + BOX + KARATE + MOTIVAČNÁ HUDBA, ktorá ťa ženie vpred !

O Simone

Hlavný z dôvodov, prečo trénujem a vybrala som si toto povolanie, bolo ženám dodávať sebavedomie a silu a to nielen fyzickú. 

STRONG tréningy v ženách prebúdzajú časom amazonky/bojovníčky a menia sa mi pred očami. Telo i duša. 

Je mi preto cťou prispieť svojou troškou a doplniť tento krásny projekt.

STRONGu sa venujem od marca 2017, a bola to láska na prvý squat. Vyškolila ma jeho zakľadateľka Ai Lee Syarief, ktorá je mi obrovským vzorom a mojím veľkým snom je jedného dňa odučiť STRONG by Zumba MasterClass po jej boku.

Pôsobím v Topoľčanoch a okrem STRONG tréningov, učím aj tanečné Zumba Fitness hodiny. Moji študenti su pre mňa všetkým 🙂